Oferta

 • Gry planszowe

  W tym wariancie to nasze pasje i pomysły podpowiadają nam, jaka ma być fabuła, mechanika i grafika gry. Tworzymy takie gry, które wydają się nam ciekawe i wciągające, gry, do których chce się wracać. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, a tej nam nie brakuje. Gotowy produkt pojawia się na rynku i wybierany jest przez konsumentów spośród wielu dostępnych opcji. Obecnie opracowujemy strategiczną grę dotyczącą historii Polski. Więcej już wkrótce na naszej stronie i fanpage'u RegioGames.

  Czytaj więcej
 • Gry planszowe na zamówienie

  W tym wariancie to Państwo określają czego dotyczyć ma gra dzieląc się z nami swoimi potrzebami, problemami, pomysłami i możliwościami finansowymi. Na tej podstawie tworzymy konkretną koncepcję gry, której fabuła odpowiada założonym przez Państwa celom, a mechanika (liczba elementów, złożoność zasad, liczba modułów gry) dostosowana jest do budżetu, którym Państwo dysponują. Zawsze jednak dbamy o to, by gra była niebanalna, regrywalna i wykonana z wysokiej jakości materiałów. Taka forma gry jest nie tylko zapewnieniem dobrze spędzonego czasu w gronie bliskich osób, ale też świetnym elementem promocji bądź działań edukacyjnych i/lub profilaktycznych.

 • Gry w niskich nakładach

  Produkujemy gry już od jednego egzemplarza! Drukujemy zarówno prototypy gry wymyślone przez Państwa, jak i gry opracowane przez nasz zespół na zamówienie. Zainteresowanych posiadaniem od kilku do kilkuset sztuk gry zapraszamy do kontaktu. U nas jest to możliwe!

 • Gry planszowe wielkoformatowe

  Gra niekoniecznie musi mieścić się na stole czy w pokoju. Efektowną, widowiskową grę można przeprowadzić w większym gronie i na większym terenie, wystarczy tylko zadbać o właściwy jej format. Tworzymy gry, które mają kilkumetrowe (wedle potrzeby nawet większe) plansze i odpowiednio duże elementy. O liczbie elementów decyduje mechanika gry, którą opracowujemy wg Państwa indywidualnych potrzeb. Również ta forma gry jest świetnym elementem promocji bądź działań edukacyjnych i/lub profilaktycznych, a nawet spotkań towarzyskich.

 • Warsztaty gier planszowych

  Organizowane są dla grup w różnym przedziale wiekowym - od dzieci po dorosłych (bez ograniczeń wiekowych), a także dla całych rodzin. Na dobrą zabawę bowiem nigdy nie jest za późno! Gry planszowe to fantastyczna forma spędzania czasu wolnego, zapewniająca nie tylko rozrywkę, ale też wsparcie w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym. Odbiorcami warsztatów mogą być szkoły, świetlice, centra kultury i inne placówki oświatowe, opiekuńczo-wychowawcze czy kulturalne, firmy, a także grono zaprzyjaźnionych ze sobą osób działających na własną rękę, zatem wszyscy, którzy cenią kreatywnie spędzany czas. W zależności od Państwa potrzeb, jesteśmy gotowi dobrać gry do istotnych dla Państwa kwestii/problemów, w tym m.in.: kreatywne zagospodarowanie czasu wolnego; wsparcie w edukacji; profilaktyka; integracja uczestników warsztatów np. pracowników, uczniów, rodzin; imprezy kulturalne/okolicznościowe; promocja.

 • Warsztaty tworzenia gier planszowych

  Skierowane są dla grup w różnym przedziale wiekowym - od dzieci w wieku szkolnym po dorosłych - bez ograniczeń wiekowych! Warsztaty skierowane są do wszystkich osób, które lubią kreować otaczającą rzeczywistość i nie poprzestają na już gotowych ofertach. Warsztaty zapewniają: zdobycie podstawowej wiedzy o grach planszowych i procesie ich tworzenia, zapoznanie się z najciekawszymi mechanikami współczesnych gier poprzez aktywny udział w rozgrywkach prezentowanych gier, rozrywkę na wysokim poziomie, wsparcie we wszechstronnym rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym, towarzystwo innych osób. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, jesteśmy gotowi dostosować tworzoną w czasie warsztatów grę do istotnych dla Państwa kwestii/problemów, w tym m.in.: wspierającą naukę wybranego przedmiotu; promującą szkołę/placówkę/firmę/miasto/gminę itp.; wspierającą działania profilaktyczne.

 • Doradztwo na każdym etapie tworzenia gry

  Tworzenie gry to złożony proces, składający się z wielu etapów: wymyślenie koncepcji gry (fabuły, mechaniki), stworzenie prototypu, testowanie prototypu, opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, produkcja, dostawa. Dwoma dodatkowymi etapami może być pozyskiwanie środków na opracowanie i produkcję gry oraz jej promocja. Oferujemy swoje usługi na wszystkich etapach tworzenia gry, bądź tylko na jednym lub kilku etapach wybranych przez Państwa. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i pasją doradzając tym, którzy dostrzegają i doceniają potencjał gier.

 • Promocja gier

  Ta oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy posiadają już swoją grę, lub są w trakcie jej produkcji, i chcą ją wypromować. Z każdym z Państwa indywidualnie ustalamy sposób promocji, w zależności m.in. od charakteru i tematyki gry. Proponowanymi formami promocji mogą być konkursy w serwisach społecznościowych, na fanpage'u, turnieje, warsztaty i wiele innych.

 • 1