Nasze usługi Możemy Ci pomóc na każdym etapie tworzenia gry

Pomysł

Od tego rozpoczyna się nasza praca nad koncepcją gry, która spełniałaby Państwa oczekiwania.

Grafika

Równocześnie z testowaniem gry nasi ilustratorzy i graficy pracują nad przygotowaniem podstawowych jej elementów.

 

Prototyp

Po akceptacji naszego pomysłu, przystępujemy do zrobienia prototypu gry, co umożliwia pokazanie już we wstępnej wersji, jak ona działa.

Prepress

Pozytywne zakończenie testów pozwala na przedstawienie ostatecznego kształtu gry, dopracowanie warstwy graficznej, opracowanie instrukcji oraz znalezienie najlepszego producenta, który wyprodukuje grę.

 

Testowanie

To najtrudniejszy etap przygotowania gry, podczas którego testowane są jej podstawowe mechanizmy.

Produkcja

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu gry z wszelkimi rodzajami plansz, żetonów i pionków wysokiej jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny.

 

W czym możemy pomóc?

Jeżeli masz pomysł na grę, my pomożemy Ci ją stworzyć. Jeżeli nie masz pomysłu, ale uważasz, że gra pomoże Ci np. w promocji gminy lub firmy – wymyślimy ją dla Ciebie. Oferujemy kompleksowe przygotowanie gry – od koncepcji po dostarczenie gotowego pudełka z kompletną zawartością. Tworzymy gry dla każdego odbiorcy – dla najmłodszych i dla całych rodzin, edukacyjne i promocyjne, szybkie i nieskomplikowane dla początkujących oraz wymagające i angażujące dla wytrawnych graczy.

Nasze rozeznanie w rynku gier zarówno polskich, jak i zagranicznych oraz doświadczenie w ich tworzeniu na każdym etapie produkcji sprawi, że w Państwa ręce trafi profesjonalnie przygotowany produkt w ciekawej oprawie graficznej i w rozsądnej cenie.

Doradztwo

Jeśli nie potrzebujesz kompleksowej obsługi przy produkcji gry, ale interesuje Cię nasza pomoc na poszczególnym etapie tworzenia gry - np. przy samym konstruowaniu jej mechaniki, czy jedynie przy jej produkcji - pomożemy Ci, udzielając konsultacji.

Sprawdzamy pomysły

Jeśli masz pomysł na grę, chętnie go sprawdzimy. Podpowiemy, czy znajdzie on uznanie wśród graczy, w jaki sposób przystosować grę dla początkujących i jak ją uatrakcyjnić dla zaawansowanych graczy.

 

Rozwój gry

Jeśli masz projekt gry, z której odbiorcy nie są do końca zadowoleni, chętnie pomożemy w jego rozwoju, tak by spełniał oczekiwania graczy.